Polityka prywatności

Polityka prywatności oraz rejestr przetwarzania danych osobowych bloga Kuchnia Mniam, czyli w jaki sposób są chronione Twoje dane osobowe.
§1 Definicje
Administrator – osoba czuwająca nad prawidłowym funkcjonowaniem strony oraz chroniąca dane osobowe zbierane na stronie.
Administratorem danych jest Sylwia Drożdż.
Użytkownik – osoba odwiedzająca blog i korzystająca z jego zasobów
Strona internetowa – strona bloga https://kuchniamniam.wordpress.com/

§2 4 Przetwarzanie danych osobowych

Dane osobowe użytkowników przechowuję i przetwarzam zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści zmiany bądź jej rozwiązania oraz prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną.

Każdy Użytkownik ma prawo dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu prawo wniesienia skargi.

Użytkownik może przekazywać swoje dane osobowe Administratorowi za pośrednictwem Strony internetowej, poprzez np. obserwowanie bloga, wysłanie e-mail lub dodanie komentarza na blogu.

§5 Udostępnianie danych
 

Jako Administrator danych osobowych nie przekazuję, nie sprzedaję i nie użyczam zgromadzonych Twoich danych osobowych innym instytucjom lub osobom. Chyba, że wyrazisz na to zgodę.

§7 Funkcje społecznościowe

Prowadzę Fanpage na Facebook. Możesz również zobaczyć blog na Instagramie. Wiąże się to z wykorzystaniem plików cookies administratorów serwisów Facebook oraz z akceptacją polityki prywatności Facebooka.

Zapewniam możliwość korzystania z funkcji społecznościowych takich jak polubienie, udostępnianie treści w serwisach społecznościowych, podgląd oraz subskrypcja moich profilów społecznościowych. Korzystanie z tych funkcji wiąże się z wykorzystywanie plików cookies administratorów serwisów społecznościowych.

§9 Komentarze i Formularz kontaktowy

W celu wyrażenia opinii o stronie, wpisie udostępniona jest opcja komentowania oraz formularz kontaktowy (w zakładce „O MNIE”). Tym samym dobrowolnie przekazujesz swoje dane (imię, adres mailowy). Dane będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celu odpowiedzi na kontakt.

Użytkownik korzystając z formularza kontaktowego lub umieszczając komentarz akceptuje politykę prywatności.

Odwiedzając stronę https://kuchniamniam.wordpress.com/ akceptujesz politykę prywatności http://www.wordpress-polska.pl/polityka-prywatnosci/